03 Mart 2016

Turkcell Kullanmadığım İnternet Bitti.

23-02-2016 tarihinde bir aylık 1 GB 29 TL yüklettim. Daha kullanmadan internet kotasının bittiğini söylediler. Bu mümkün değil hiç kullanmadım çünkü. Ve bu olay birkaç kez başıma geliyor. Lütfen tam bir bilgi ya da tam nereye başvurmamız gerektiği hakkında bilgi verin. Telefonda müşteri temsilcisinin tek yaptığı ama kullanmışsınız interneti demesi. Yalan mı söyleyeceğim?

Elif 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Mart 2016

    Müşterimizi 05.03.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön