Turkcell Kullanmadığım Hatta Tarife Dışı Fatura!

Dilek S. |

Daha önce yapmış olduğum şikayetim üzerine 27 Aralık'ta Turkcell Sosyal medya ekibinizden M. hanımla görüştüm ve taahhüt iptal bedeliyle birlikte yalnızca 1 fatura ödemem gerektiğini belirtti. Bugün Turkcell'e gidip taahhüt iptal bedelini ödedim, üzerine bir de 79 TL'lik fatura ödemem gerektiğini söylediler ve detay verilmedi bile, sadece pos cihazından tutar söylendi bana, bu 79 TL'lik tutarla ne yapmışım yurt dışını mı aramışım? Personellerin ilgisizliği de cabası. Turkcell benden ne istiyor acaba net olarak öğrenebilir miyim! Hukuki işlemlere başvurulacaksa şayet benim elimde fatura ve dokümanlarım mevcut. Daha ne kadar uğraşmam gerekiyor?

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilek S.
  23 Ocak
  17:33

  Yardımcı olmak için biriniz bana ulaşabilir mi artık?

 • Dilek S.
  17 Ocak
  21:05

  Sorunumla ilgili hala bir çözüm sağlanmadı. Tüm sosyal medya ağlarında hizmet kalitenizi ve müşteriyi nasıl mağdur ettiğinizi memnuniyetle anlatacağım. Ayrıca üzerime yıkmış olduğunuz haksız kazanç sermayeniz olan 79TL'yi de tabii ki ödemeyeceğim.

 • 14 Ocak
  11:55

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.