06 Ekim 2015

Turkcell Kullanmadığım Hat Kendi Kendine Üst Tarifeye Geçmiş!

Belki kullanırım diye Turkcell'den bir hat aldım. Hattı yalnız ilk aldığım zaman bir kere telefona taktım daha sonra hiç kullanmadım. 2 ay sonra hattım 500 dk. paketten 500 dk 4 gb 1000 SMS paketine geçmiş. Müşteri hizmetlerini aradım siz SMS atmışsınız dediler. Daha önce de fatura ödediğim de 2 ay birden geldiğini düşünmüştüm.

Bülent 23 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 08.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin başvurusuna istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Bülent 08 Ekim 2015

    Saolun geri dönüş yaptınız. Geri dönüş yapan kişi de sesli yanıt sistemini kullanarak paketi yükselttiğiniz görünüyor dedi. Karar verin hangisi

  • Turkcell Temsilcisi06 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön