Turkcell Kullanmadığım Hat İçin Avukata Vermişler!

Emrah S. |

Vınn çekmiyor diye kaç defa aramama rağmen beni kullanmadığım birşey için avukata vermişler ve avukat benden 700 tl ödeme istiyor Turkcell den kaç defa sesli kayıtlarımı istedim onu bile bana sunamadılar. Kaç defa çekmiyor diye aradım bakacaklarını yardımcı olacakları yerde bir de beni borçlu çıkardılar bu hafta tüketici hakları hakem heyetine çekinmeden başvuracağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah S.
  12 Nisan
  16:11

  tekrardan ararmısınız artık sonuçlansın sıkıldımmmmm hizmetinizi kullanmadığım halde hala avukatınız tarafından mesaj geliyor sabrım taşmak üzere pazrtesi tüketici hakları hakem heyetine başvurucammm

 • 11 Nisan
  15:12

  Müşterimizi 11.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 03 Nisan
  08:48

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.