10 Eylül 2013

Turkcell Kullanmadığım Halde MMS Ücreti Yansıtmış!

0309.13 tarihinde aldığım hattımı yeni aldığım telefona aldığım mağazadaki çalışanlar taktığında mobil veri kapalı olmadığı için internet kullanmış görünüyorum.Oysaki ben telefonumu elime alır almaz sınırsız internet paketi yapmıştım.Bugün sabah da telefonum fatura aşımı sebep gösterilerek kapatıldı.

Aradığımda 39 mms kullanmış görünüyor olduğumu öğrendim.Ben ömrümde mms kullanmadım.İnternete yüklediğim fotoğrafların mms olarak gönderildiğini iddia ettiler fakat hiç mantıklı gelmedi.

66 TL olması gereken faturam şu an vergi düşülünce 114TL görünmekte.Tanımlı paketlerimi de hattımı kapattıkları için kullanamıyorum. Turkcell gibi bir markadan böyle bir olay beklemezdim.Umarım düzeltirler.

Yasemin 163 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 10.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön