04 Temmuz 2014

Turkcell Kullanmadığım Aylarında Parasını İstiyor.

530327**** numaralı hattımı kapatmak istiyorum fakat Turkcell taahhütlü olduğu için kullanmadığım aylarında parasını istiyor. İnternet üzerinden yardım aldığımda faturayı TİM'lerinden kapatabileceğimi ve fatura 200 tl'yi geçtiği için taksitlendirebileceğimi öğrendim fakat TİM'e gittiğimde taksiti biz yapamıyoruz onu müşteri temsilcisiyle görüşeceksiniz diyor. Yeni tüketici kanununa göre istediğimiz zaman taahhütü feshedebileceğimi sordum fakat konu hakkında bilgimiz yok deniliyor.

İslam 234 Okunma

Cevaplar

  • İslam07 Temmuz 2014

    hesap kesim tarihine 2 gün kaldı ya ulaşamazsınız tabi çokmu zor aramak sizin hattınız çekmediği için kapandı tel 2. aramanızda 2 kere çaldı tel turkcel benden alacağı 100 lirayla kurtulacaksa ölmüşlerimin hayrına hibe ediyorum bu ay :@ bumu sizin müşteri memnuniyetiniz 3 kuruş için olmadık oyunlar...

  • Turkcell Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Müşterimizi 07.07.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön