26 Temmuz 2014

Turkcell Kullanmadığım Ayların Ücretini Tahsil Etmiş.

Yıllardır gerek bu numaram gerekse geçmişteki hatlarım sürekli Turkcell olmasına karşın her defasında cezalandırılıyoruz. Kullanmadığım aylar için 8,40 TL Telsiz Kullanım Bedeli olarak faturama yansımış. Kullanmadığım ayları benden tahsil etmiş. Çözüm ve çare rakip operatörler olacak hemde 4 hattım ve Turkcell Superonline içinde!

Salih 1.441 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Müşterimizi 04.08.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön