22 Ekim 2014

Turkcell Kullanmadığım Ayın Faturası!

Turkcell'den hattımı fatura kesim tarihine 8 gün kala taşıdım. Ancak bir aylık daha paket ücreti yansıtmak için taşıma işlemini hesap kesim tarihini geçtiği gün gerçekleştirdiler. Taahhütümü bozduğum için yansıtılan 136 TL'yi ödeyeceğim zaten ancak kullanmadığım ayın paket ücretini ödemek istemiyorum.

Ali 1.119 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 03.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detyaları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ali23 Ekim 2014

    Henüz geri dönüş olmadı

  • Turkcell Temsilcisi22 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön