28 Ocak 2014

Turkcell Kullanım Detayını Görmek İçin Uğraştırıyor!

Hattımın kullanım detayındaki son dört haneyi görmek için 5 aydır uğraşıyorum? Defalarca müşteri hizmetlerini aramaktan usandım. Onay mesajı gelecek deniyor o mesaj gelmiyor. Kaç defa gönderdim onay mesajı artık usandım bezdirdiniz gerekeni ivedi bir şekilde yapınız lütfen.

Müşteri temsilcisi telefonunuzda sorun var deyip başka bir şey söylemiyor, hattı başka başka telefonlarla denedim açıp kapatın yeniden hat bile çıkarttım son çare hala o mesaj gelmiyor illa dört rakamı göremediğim için para karşılığı doküman almak zorunda değilim.

Turkcell lütfen gerekeni yapınız ! Müşteri temsilcisine form doldurmaktan ve bu formların geri dönüşünü alamamaktan şikayetçiyim.

Tunahan 48 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizi 06.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön