12 Ekim 2015

Turkcell Kullanılmış Hat Mağduruyum Bankada Az Daha Tutuklanıyordum!

Turkcell kullanılmış hatları veriyor ve müşterileri mağdur ediyor. Devlet memuruyum, 1 yıl önce bankaya gittim internet bankacılığı için başvuracaktım ancak bankada gözaltına alınmak istendim. Sonradan anlaşıldı ki benden önce hattı kullanan kişiler telefon dolandırıcılığı vs. yapmış bu hatla.

Sonra Turkcell'i aradım dediler ki hatlar kapandıktan 6 ay sonra kullanılmış hatları tekrar kişilere veriyoruz dediler. Yani havuz sistemiyle çalışıyor ve insanları böyle zor durumda bırakıyorlarmış... Şimdi havuz sistemiyle çalışmayan bir operatördeyim bazen çekmiyor ama en azından benim itibarımı da sarsmıyor... Bir daha asla Turkcell hat almamda kullanmamda...

Aysun 917 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 15.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön