Turkcell Kullanılmış Cihaz Gönderdi.

Ayşegül G. |

Turkcell hem kurumsal hem de bireysel müşterisiyim.
Olay Mayıs ayında kurumsal hattımı kullandığım şahsi Iphone 5C telefonumun yurt dışında kaybolması ile başladı. Kaybolan telefonun bulunması ve tarafıma iadesi ile sonuçlanmasını beklerken, Turkcell tarafından yapılan yanlış işlem ile, telefonumu bulan kişi tarafından telefon tarafıma ulaştırılamamıştır. 40515986 no'lu şikayette de uzun uzun ve detaylı yazışmaları görebilirsiniz. Sonrasında Turkcell'den C.. bey konunun incelendiği haklı olduğumu ve tarafıma mavi gönderimi sağlayabileceklerini söyledi. Ama tarafıma bozuk ve kullanılmış cihaz gönderilmiştir. Acil olarak bu cihazın alınıp, yerine kullanılmamış bir cihaz talep ediyorum.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşegül G.
  18 Ağustos
  15:22

  Hala bir yetkili arayacak diye bekliyorum. Henüz arayan yok.

 • Ayşegül G.
  12 Ağustos
  08:02

  Yardımcı olmaktan memnun olacağınızı belirtip, hala dönüş olmaması da ayrı bir çelişki ????

 • Ayşegül G.
  18 Temmuz
  17:37

  Müşteri memnuniyeti adına bana Iphone 4S önerildi. Kendi cihazınım daha alt modeli artık Turkcell 'in önerilerine gülmekten başka bir şey yapamıyorum artık. İnsanla daşga geçiyorlar resmen. Mağdur olmama rağmen iyi niyetli davranıp Iphone 5 S yollayın aradaki farkı da hattıma yansıtın dedim. Onu da kabul etmediler. Hem yanlış işlem yap yazılı sölü hatanı kabul et üzerine kullanılmış cihaz yolla yetmedi dalga geçer gibi düşük model telefon öner. Artıkk pess diyorum.
  Yazışmalar ve ses kayıtlarını talep edip en kısa sürede Tüketici Mahkemesine başvuracağım. Hem maddi hem de manevi tazminatımı alacağım.

 • 15 Temmuz
  11:46

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.