23 Mart 2013

Turkcell Kullanılmayan Paket Ücreti!

15 Ocak 2013'te başka bir operatöre geçiş için başvurdum. 20 Ocak fatura tarihiydi.
Operatör değişikliği 22 Ocak günü gerçekleşti. Diğer operatör hattınızı kapattırın yoksa tam paket parası alırlar dese de daha önceki Turkcell tecrübelerime (Aralık 2011 tarihinde geçtiğim paketin fatura tarihine göre 18 günlük kısmının tahsil edilmesi) dayanarak böyle bir şeye gerek olmadığını düşündüm.

Ancak 20 Şubat faturanızı görünce şok oldum. Daha 1 sene önce hazır karttan faturalı hatta geçerken kullanım gününe göre faturalandırma yapılırken, sadece 2 gün kullanılan bir paketin tamamının ücretinin alınması herhalde operatör değişikliği sırasındaki bir ZORLAMA olsa gerek.

Rüşdi 42 Okunma

Cevaplar

  • Rüşdi 25 Mart 2013

    Mesele 20 TL'yi geri almak değil; öyle olsaydı o faturayı ödemezdim. Ancak TURKCELL sırtı pek yatsın; bundan sonra KALİTELİ bir eleştricisi olacak karşısında. Memnun olmayan müşteri özelliğimi ÇEVRE'me aktarmaya devam edeceğim.

  • Rüşdi 25 Mart 2013

    TURKCELL kendini DELİ DUMRUL hissetmeye başlamış. Birileri de ROBIN HOOD olur belki de...

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 18.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize fatura kalemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön