19 Mart 2013

Turkcell Kullanılmayan İnternete Para İstiyorlar!

Turkcell abonesi iken yanlışlıkla internete bağlanıp 2 mb yi aştıktan sonra 100 mb kotalı internet paketini 15 lira karşılığında onayım olmadan tarifeme eklediniz. Sırf bu yüzden hattımı farklı bir operatöre taşıdım. Ancak bu yaptığınız yetmezmiş gibi farklı bir operatöre geçtikten sonra , sadece bir kaç gün kullandığım yeni fatura dönemi için tarifedeki her yöne dakikaların ücretinin tamamını istemekle kalmayıp bir de faturama yine hiç kullanmamış olmama rağmen ve de herhangi bir üyelik yada onay vermemiş olmama rağmen 15 lira internet paket ücreti yansıtmışsınız. şubat ayı için benden aldığınız bu haksız ücretlerin geri iadesini ve mart ayının ücretinin yeniden düzenlenmesini istiyorum.

Eyüp 15 Okunma

Cevaplar

  • Eyüp 21 Mart 2013

    Müşteri hizmetlerinin tatmin edici hiç bir yanıtı olmadığı gibi, bu uygulamanın da savunulacak herhangi bir yanı olmadığı da açıktır. Abone olmadığım halde tarifeme eklenen ve de kullanmadığım internet için alınan ücret hakkında herhangi bir yanıt verilmedi. Kendi belirlemiş oldukları kurallar çerçevesinde hareket edip, izinsiz abonelik gerçekleştirip bir de yapabileceğimiz herhangi bir şey yok demek , soruna çözüm bulmak değildir. aksine müşteriyi sömürmenin bir başka yöntemidir. Şirketinize yakışan buysa söylenecek başka bir sözde yoktur. tşkler

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 19.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize fatura kalemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön