14 Kasım 2014

Turkcell Kullanılmayan İnternet Paketi Ücreti!

5306705*** bu numaralı paketim 1 yıl oldu sözleşmesi memnun olmadığım için kapattım fakat Turkcell bayisinden fakat bana verilen paketim açılmış olup ve kullanmadığım halde 35.90 TL ücret fatura yansıtmışlar.

25.11.2014 son ödemeli kapatılan hattımın açılıp bana çıkan fatura değeri kadar kullanmak isterim ve faturayı ödeyim, yok kullanmadığım paketin ücretini ödemek istemiyorum yasal yollara başvuracağım bilginize.

Tc 140 Okunma

Cevaplar

 • Tc15 Aralık 2014

  MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM BU GÜN BANA AŞAĞIDAKİ MAİLE MAİL ATIN YARDIMCI OLALIM DEDİLER AMA KİMSE ARAMADI İLGİLENMEDİLER. [email protected]

 • Tc27 Kasım 2014

  Turkcell yetkilisi. Doğrudur aramış olabilirsiniz o an için cep telofonuma bakamamış olabilirsiniz daha sonra tekrar arasaydınız hem beni 2 sefer değil 1 sefer 532 numara aramış o zamanda telofonum şarjdaydı ve bende lavobadaydım 532 numaradan aradım derdimi anlatamadım müşteri hizmetlerine mail attım sonuç alamadım kullanılmayan ücreti aldınız ya helel olsun size ne diyeyim hakedilmeyen ücreti almak sizce doğrumdur size soruyorum.

 • Turkcell Temsilcisi19 Kasım 2014

  Müşterimizi 19.11.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Tc15 Kasım 2014

  Anlamadığım nokta size en kısa sürede bilgi vereceğiz denilmiş alt tarafı 1 telofon edip bilgi vermek bu kadar zormu ve haksız yere kullanılmayan paket ücretini almak hak adaletmidir.

 • Turkcell Temsilcisi14 Kasım 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön