26 Şubat 2013

Turkcell Kullanıcılarının Hat Numaralarını Dağıtıyor!

Yaklaşık 10 yıldan fazla süreli Turkcell hat sahibiyim. Kullandığım bu numarayı hiçbir gereksiz yerde kullanmamışımdır. Firmalardan gelen sms reklamlarını engellemek adına yıllar önce Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak,firma reklam ve tanıtım mesajlarını iptal ettirmiştim.

Ancak son 1 yıl içinde, numaram alakası bile olmayan yerlere dağıtılmış gibi, hiç tanımadığım firmalardan gelen sms'ler nedeniyle çok rahatsız ediliyorum. Firmaların Turkcell operatörünün yetkisi dışında bu numaralara ulaşma şansı yoktur. Doğrusu Turkcell veri bankasından numaralarımızı pazarlıyor düşünüyorum. Ve bu şikayetimi defalarca dile getirdim ancak sonuç alamadım. Turkcell bu duruma bir çözüm yaratmalı artık!!!

Ebru 98 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Mart 2013

    Müşterimizi 09.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön