20 Ağustos 2015

Turkcell Kullandığım Hattımı Benden Habersiz Sattı.

Kardeşimin adına kayıtlı ama benim yıllardır yaklaşık on senedir kullandığım faturalarını günü gününe ödediğim hattımı benden habersiz ve izinsiz sattınız ve ben aradığımda hiçbir şekilde bana açıklama yapamıyorsunuz. Ne hakla kime sorup sattınız? Bu hakkı size kim veriyor Turkcell.

Nihal 240 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebine istinaden 25.08.2015 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin [email protected] adresine gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön