31 Ekim 2015

Turkcell Kullanamadığım İnterneti Faturama Yansıttılar.

25.10.2015 tarihinde 5327**86 No.lu faturama internet paket aşımından dolayı 5 TL karşılığında 200 MB internet tarafıma tanımlandı daha sonra bu konudan şikayetçi olduğumu belirttim ve akıllı faturayı hattıma uyguladılar. Akıllı faturayı uygulayınca paket aşımı olduğu için ben o 200 MB interneti kullanamadım ve bana ısrarla o 5 TL hattınıza tanımlanmamıştır dediler. Faturam geldi ve o 5 TL faturamda duruyor. Benim kullanmama izin vermedikleri internetin parasını ne hakla benden almaya çalışıyorlar? Daha önce de belirttiğim gibi o 5 TL'yi kesinlikle ödemeyeceğim dedim ve bana ısrarla ödetmeye çalışıyorlar. Bu konuda gerekli işlemlerin yapılmasını arz ederim.

Tolga 31 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 31.10.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön