26 Nisan 2013

Turkcell Kullanamadığım Hizmet İçin 1830.70 TL Fatura!

Turkcell'den sözleşmeli internet kullanımını sözleşmeli olarak aldığım Tablet'in yurt dışında çalınması nedeniyle bu hizmeti kullanamamaya başladım. Turkcell'e bu durumla ilgili bilgilendirme yapmama ve hizmeti kullanamadığımı bildirmeme rağmen bu konuyla ilgili hiç bir çözüm ya da yapıcı yaklaşımda bulunmadılar. Üstüne müşteri hizmetlerinde konuştuğum görevlinin onlara gerçekdışı beyan verip vermediğim söylemleriyle de karşılaştım.

Kullanmadığım servisin faturalarını doğal olarak bir çözüm üretmedikleri için ödemedim. Bu süreç içinde sözleşme iptali gerçekleştirip tarafıma 1830.70 TL'lik bir fatura çıkarttılar ve bununla ilgili icra sürecini başlattılar.

Özberk 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön