12 Eylül 2013

Turkcell Kullanamadığım Hatta Fatura Gönderdi!

Ben Vodafone kullanıcısı bir aboneyim. Ekim 2012'de Turkcell müşteri hizmetleri tarafından aranıp ayda 19 TL'ye Turkcell'e geçmemi bunun içinde ayda 500 dakika'ya konuşabileceğim hattımı taşımamı karşılığında bu öneriyi sundular.Kabul ettim yalnız ısrarla ayda 19 TL'den başka ücret ödemeyeceğimi ısrarla sordum.

Benle konuşan kişi sorun olmaz dedi.Hattımı Turkcell'e taşıdım. 15.10.2012'de yurt dışına çıktım bu hatla bir ay bile konuşmadan. Kısaca 90 TL para ödedim hiç konuşmadım.

Turkcell aboneliğimi kasım ayında iptal ettim.Şimdi bana 29 TL borç çıkmış.2013 2.Aydan borç kullanılmamış hatta ne borcu çıktığını anlayamadım.

Fikriye 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 18.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.01.2013 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön