Turkcell Kredi Ödemesi ve Cihaz Kampanyası!

Emrah B. |

Turkcell bayiinden taahhütlü bir cihaz aldım, Finansbank aracılığı ile tarafıma kredi kullandırdılar (tabi bunu 3 gün sonra öğrendim). Bankalarla çok sık ve çok düzenli çalışıyorum ödemelerimde bir gecikme bulunmamakta çalışmış olduğum bankadan Turkcell faturamı otomatik talimat verdim her ayın 23'ünde düzenli olarak faturam ödenmekte.

Konut kredisi talebiyle bankaya müracaat ettim düzensiz kredi ödemenizden dolayı çıkmayabilir diye bir cevap geldi. 1 gün bile geçmeden ödemiş olduğum faturalarımın içerisindeki kredi ödemesini Turkcell Finansbank'a tam 11 ay boyunca 3 ile 7 gün gecikmeli yatırmış ve bu konuda son derece mağdurum. Bankalarda ticari kariyerim bu nedenle bitmiş durumda.

Etiketler :

Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Mart
  10:37

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.03.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 24 Mart
  10:14

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.