Turkcell Kredi Kartından Ödemelerimi Yapmam İçin Abonmanlık Parası Aldı.

Mahmut G. |

Ben bu 2 telefon hattım ve vınn internet kullanma cihazımla Turkcell müşterisiyim kredi kartımdan ödeme yap dediler tamam dedim abone ol dediler tamam dedim yalnız bana abone parası 51 tl kesileceğini demediler sadece aboneliği onaylıyor musunuz onaylıyorum dedim sonradan baktım 51 tl abonelik parası kesilmiş. Aradım tl yükleme servisini bu aboneliği iptal edin dedim etmediler 51 tl'mi aldılar. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut G.
  09 Ağustos
  20:50

  turkcell yöneticilerine hiç güvenmiyorum insanlari kandırarak insanlardan alinan paralari söylemiyorlar sadece abonelik parasi kesiyorlar bu abeneliği ben kendim iptal ettim ve kullanmıyacağim 04.08.2014 abone tarihi ve 07.08.2014 gunu 51 tl kesildiğini fark ettim bidırdim soyledım iptal edin ve kullanmıyacam sızın aboneliğinizi 3 günlük abone 51 tl para ödettiler zorla paramı aldılar hiç söylemeden bu aboneliğin bedeli 51 tl dir diye ben abone olmazdım kesinlikle

 • Mahmut G.
  08 Ağustos
  17:10

  merhaba ben turkcell le ilgili şikayetimde kesilmiş olan 51 tl mi geriye iade edilmesini istiyorum saygilarimla

 • 08 Ağustos
  16:42

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.