22 Şubat 2013

Turkcell Kredi Kartından Bilgim Olmadan Ödeme Yapılması!

053275**** no. lu numaradan bana gelen sms'te konbaramda birikmiş puanlarım olduğu ve tl'ye çevirilebileceği yazıyordu. Ben de bu numarayı aradım işlemin kredi kartı ile sağlanacağını söylediler. Kredi kartı numaramın sadece ilk 4 hanesini verdim fakat bu işlem sonucu bana hiçbir kontör, konuşma hakkı. . vs. gelmediği halde kredi kartımın bu ayki faturasına 59 tl eklenmişti ve adres olarak İstanbul görünüyor bu dediğim numara yazıyordu. Turkcell'in bu tür olaylar için gerekli güvenlik önleminin almaması ve müşterilerin mağdur edilmesine izin vermesinden dolayı Turkcell'den şikayetçiyim.

Melda 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Şubat 2013

    Müşterimizi 24.02.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön