Turkcell Kredi Kartımdan Talep Etmediğim 8035 Üyeliği İçin Para Çekti.

İsmail Ç. |

30.12.2014 tarihinde Turkcell müşteri hizmetlerinden kredi kartım ve onayım ile 20 TL kontör yüklemesi gerçekleştirdim. Kart ekstrem geldiğinde 8035 üyeliği için belirttiğim tarihte ve ödemesini onaylamadığım 51 TL bir Turkcell çekimi fark edip Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim.

Kendilerine 8035 üyeliği için hiçbir talepte bulunmadığımı ve ödeme onaylamadığımı 30.12.2014 tarihli konuşmanın kaydını dinlemek istediğimi söyledim. Turkcell konuşma kaydını dinletmedi ve 51 TL'nin iade edilmeyeceğini şahsıma iletti. Turkcell onaysız kredi kartımdan para çekmesi ve kayıtlı konuşmayı paylaşmaması ile beni mağdur etmiştir. Turkcell umarım başka müşterilerini bu şekilde mağdur etmez.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Şubat
  13:58

  Müşterimizi 04.02.2015 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 31 Ocak
  10:20

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.