19 Eylül 2013

Turkcell Kredi Kartımdan İzinsiz Para Çekti!

16.09.2013 tarihinde 5400 **** 4742 **** numaralı kredi kartımla işlem yapmak üzere Turkcell 8035 TL yükleme servisini aradım. Cep telefonum için 50 TL çekilmesi için onay verdim.
Ancak daha sonra internet bankacılığından inceleme yaptığımda, benim onay verdiğim 50 TL haricinde kredi kartımdan 54 TL daha çekildiğini gördüm.

8035 i aradım. 54 TL'lik işlem için de benim onayımın alındığını söylediler. Ses kaydını bana da dinletmelerini istedim. Ancak bunu kabul etmediler. Böyle bir konuda bana bilgi verilmedi ve benden de onay alınmadı. Bana herhangi bir bilgi verilmeden ve onayım olmadan yapılan 54 TL’lik bu işlemin iadesi istiyorum.

Mehmet 157 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet03 Ekim 2013

  Sayın TÜRKCELL YETKİLİLERİ, yukarıdaki cevabınızı okudum. 532 numaralı müşteri hizmetlerini de zaten aradım ve bana herhangi bir çözüm önerilmedi. Ses kaydında benden onay alındığı söylendi. Ama bana herhangi bir bilgi verilmedi ve onay da alınmadı. Ses kaydını dinlemek istiyorum.

 • Turkcell Temsilcisi01 Ekim 2013

  Müşterimiz ile 01.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kredi kartı ile tl yükleme ücretlendirme nedeni hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Mehmet23 Eylül 2013

  ''Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.'' Sayın TÜRKCELL YETKİLİLERİ, yukarıdaki cevabınızı okudum. 532 numaralı müşteri hizmetlerini de zaten aradım ve bana herhangi bir çözüm önerilmedi. Ses kaydında benden onay alındığı söylendi. Ama bana herhangi bir bilgi verilmedi ve onay da alınmadı. Ses kaydını dinlemek istiyorum.

 • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön