24 Temmuz 2015

Turkcell Kredi Kartımdan 57 TL Fazla Çekildi.

Gün içerisinde Turkcell'i kontör yüklemek için aradığımda müşteri hizmetleri yetkilisi 20 TL'lik kontör yükleme işlemine onay vermem için cvv kodunu girmem gerektiğini söyledi. Kodu girdikten sonra tarafımın vıp müşteri olduğu ve bu sebeple 57 TL'nin kredi kartımdan çekildiği belirtildi. Bu işlemin iptali için müşteri hizmetlerini arasam da işlemin iptal edilemeyeceğini, bir ay sonra aradığım takdirde paranın hattıma yüklenebileceğini söylediler.

Kontor yüklemek için aramam bana 57 TL'lik zarara mal oldu. Kredi kartımdan çekilen bedelin iadesini talep ediyorum. Turkcell'den şikayetçiyim. Aksi durumda Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

Muhammet 171 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.07.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Muhammet24 Temmuz 2015

    Müşteri hizmetlerinizi aradığımda "kaba" bir şekilde olumsuz yanıt aldım. İlgilenirseniz sevinirim. Teşekkürler, muhammet Demir

  • Turkcell Temsilcisi24 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön