23 Ekim 2014

Turkcell Kredi Kartı İle Paket Yükleme Sorunu!

Kredi kartı ile direkt olarak paket yükleme talebinde bulununca Turkcell tim ekibi paket yükleme nakit olarak gerçekleşir şeklinde bilgi verdi. Geçen ay farklı şubede paket yüklemesi kart ile yapıldı. Turkcell'in böyle bilerek hata yapılmayacağına inanıyorum.

Abdulaziz 215 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ekim 2014

    Müşterimiz ile 30.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Nar Paketleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Abdulaziz 28 Ekim 2014

    turkcell kurum olarak kimseyi umursamıyor kendileri kaybeder...

  • Turkcell Temsilcisi23 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön