25 Ağustos 2015

Turkcell Kredi Kartı Bilgilerine Ulaşılması!

İş Bankası güvenlik servisinin bildirdiğine göre, bankaya ait kredi kartım bilgilerine ulaşılarak 14.08.2015 tarihinde Turkcell olarak 180.00 lira kontör yüklenmiştir. Firmanıza ait bir işlem olması nedeniyle, bilgilendirmek istedim. Hesap ekstresi geldiğinde, yasal ne yapılabilir araştıracağım. Bu parayı banka benden alacak.

İbrahim 1.398 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 26.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kredi kartında çekilen bakiye hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön