11 Aralık 2014

Turkcell Kötü Niyetli Kişilere Yardım Ediyor!

Bir arkadaşımın Facebook hesabını kötü niyetli kişiler ele geçirmiş ve dün diğer kullandığım hattıma bir mesaj gönderdim, EVET yazıp gönder 60 TL karşılığında işlem yapılacak ve faturana yansıyacak dedi. Tabi ki yapmadım yapan bir sürü kişi var siteden ulaştım operatörünüz neden böyle çirkin satışlara müsaade ediyor!

Sizin hizmet amacınız bunlara aracı olmak mı? Binlerce yanılan insanın zararını karşılayacak mısınız? Her yerde yazacağım böyle bir iş mi var banka olsanız tamam kartınızdan şu kadar çekim yapılacak neyse faturaya yansıtmak nedir bir firmayla anlaşıyorsanız araştırın o zaman amacınız operatörlük milletin yanıltılmasına destek değil!

Ercan 189 Okunma

Cevaplar

  • Ercan 18 Aralık 2014

    Arayan kisiye saat 6 dan sonra aramasini ilettim 2 kez cagri atip kapatip cevap vermek olmuyor.

  • Turkcell Temsilcisi18 Aralık 2014

    Müşterimizi 18.12.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön