Turkcell Kötü Niyetli Kişilere Yardım Ediyor!

Ercan A. |

Bir arkadaşımın Facebook hesabını kötü niyetli kişiler ele geçirmiş ve dün diğer kullandığım hattıma bir mesaj gönderdim, EVET yazıp gönder 60 TL karşılığında işlem yapılacak ve faturana yansıyacak dedi. Tabi ki yapmadım yapan bir sürü kişi var siteden ulaştım operatörünüz neden böyle çirkin satışlara müsaade ediyor!

Sizin hizmet amacınız bunlara aracı olmak mı? Binlerce yanılan insanın zararını karşılayacak mısınız? Her yerde yazacağım böyle bir iş mi var banka olsanız tamam kartınızdan şu kadar çekim yapılacak neyse faturaya yansıtmak nedir bir firmayla anlaşıyorsanız araştırın o zaman amacınız operatörlük milletin yanıltılmasına destek değil!

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercan A.
  18 Aralık
  18:21

  Arayan kisiye saat 6 dan sonra aramasini ilettim 2 kez cagri atip kapatip cevap vermek olmuyor.

 • 18 Aralık
  11:56

  Müşterimizi 18.12.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 11 Aralık
  11:03

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.