31 Ağustos 2015

Turkcell Kötü Hizmet, Fahiş Fatura!

Twitter üzerinden talebimi ilettim ancak ilgilenen olmadı yurt dışına çıktım akıllı yurt dışı paketi yaptırdım. Sürekli Turkcell'den mesaj aldığım için gelen bilgi mesajlarını takip edemedim ve fatura kısıtlama adına veya bilgilendirmek için arayanda olmadı 400 TL fatura nedir? Telefon yurt dışında doğru düzgün çekmiyor Vodafone üzerinden bağlanıyor bu hizmete bu ücret çok! Maalesef ki ödeme tutarımda kolaylık sağlanmadığı takdirde Vodafone'a geçmek durumunda kalacağım en azından Vodafone yurt dışı paketleri daha makbul ve her yerde çekiyor. Sözleşmem olduğu için yeni hat alıp sadece telefon taksidimi ödemeyi planlıyorum. İskonto için yardımcı olun bari.

Sanem 1.160 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2015

    Müşterimiz ile 03.09.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimizin hattındaki paket ve fatura tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimiz ödemesini sağladığı için gerek kalmadığını iletti. Ücretlendirmede hata bulunmuyor. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sanem 02 Eylül 2015

    Yardımcı olamadınız her gün insanlara nasıl daha fazla geçirebiliriz diye varsınız her ay size ödediğim fatura haram olsun soyguncular sizi en güzeli başka hatta geçmek size daha faZla para ödemek gibi bir enayilik yapmıcam! !

  • Turkcell Temsilcisi31 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön