Turkcell Kötü Çekim Gücü!

Süleyman D. |

Uzun yıllardır Turkcell müşterisiyim. Şeyhsinan Mahallesi koca ağa sokak bayol iş merkezi No.: 27 Çorlu/Tekirdağ adresinde mali müşavirlik ofisim bulunmaktadır. Ne yazık ki iki adet hattıma aylık ödemiş olduğum 150,00 TL civarı tutarı hak etmeyen bir hizmet almaktayım. Sıkıntım iş yerimde telefonumun çok zayıf çekim gücünün olmasıdır. Kimi zaman konuşmalar kesik kesik olmakta kimi zamansa yanımda duran telefona mesaj gelip şu numara bu numara sizi aradı demesidir. Temennim en kısa zamanda pasajımızda ki Turkcell kullanıcılarını kaybetmemenizdir.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Şubat
  15:41

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 06.01.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 04 Şubat
  14:41

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.