12 Kasım 2014

Turkcell Kota Sorunu Devam Ediyor!

Daha önceden de bildirdiğim gibi Turkcell 6 GB vınn internet paketi yaptırdım. 2 ay boyunca bir sıkıntı yokken 18 ekim akşamı başlayan internet sekmesi açık değilken ve güncelleştirmeler kapalıyken 1.5 saat gibi kısa bir sürede 2 GB'a yakın kotam birden bitti. Bir şey demeden fatura kesim tarihi olan 25 ekimi bekledim.

Fatura kesilip kota yenilenince kotanın otomatik olarak gitmesi devam etti, müşteri hizmetlerini aradım tabi ki çare bulamadılar. Sizin sitesine yazdığımda aynı günün akşamı sorun çözüldü ve 1 hafta sonra telefonla arandım ve sorunum geçtiğini söyledim lakin sizden hemen sonra kotanın otomatik inmesi devam etmeye başladı.

Emre 158 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşterimizi 19.11.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön