13 Şubat 2013

Turkcell Kota Sayacı Sorunu!

Daha önce Turkcell'in bilgim olmadan usulsüz yapmış olduğu kota değişikliğini şikayet etmiştim. şikayet sonrası 11.02.2013 saat 22:30 sularında almış olduğum ek paket 13.02.2013 tarihi saat 02:00 sularında bittiğini öğrendim. Multivınn cihazımın kota sayacını o saatte sıfırladım ve şuan kullanım olarak 1.1 gb. kullanılmış görünmekte.

Müşteri temsilcisi ile yapmış olduğum görüşmede ise kotanın bittiği ve detaylarda ilk alımdan itibaren benzer oranda sabit bir kullanım olduğu görünmekte! Ben internetten o kadar yoğun kullanım yapmamakla birlikte benzer yoğunlukta da kullanım yapmadım! ne yaptığımı biliyorum ve bu kullanım oranlarında bir terslik var! Şiddetle bir olduğunu düşünüyorum.

Hasan 87 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2013

    Paket kapsamında alınan ve gönderilen (download ve upload edilen) data, Paket karşılığına denk gelen aylık mobil internet kullanımı miktarından düşmektedir.İnternet kullanım süresi üzerinden değil alınan ve gönderilen data üzerinden paketten düşüm olmaktadır.Müşterimiz kullanım detayları üzerinden de inceleme yapabilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön