06 Mayıs 2013

Turkcell Kota Aşımının Faturaya Yansıması!

10gb sabit fiyatlı ınternet paketi kullanmaktayım yaklaşık 8 aydır. 7 aydır sabit fiyat ödediğim paketim mayıs ayı faturası limit aşımı olduğu için neredeyse 2 katı geldi. daha önce paketimin bittiği mesajı geldiğinde bana sorulmadan zaten 500 mblık bir paket tanımlanıyordu aynı şekilde tekrar tanımlandı.

65 lira beklediğim faturamı 105 lira olarak gördüm ve son ödeme tarihi geldiği için ödemek zorunda kaldım. Bu kendi kendine değişen paket uygulamasından sonra iptal ettirmek istiyorum fakat cayma bedelini de ödemek istemiyorum bu yüzden kontratın bitme süresini bekliyorum son 4 ay.

Semra 72 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 17.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize limit aşımı ve kontrat süresi hakkında bilgi paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön