20 Ocak 2014

Turkcell Kota Aşımında İnterneti Kapatmıyor!

Kendi üzerime almış olduğum fakat oğlumun kullandığı 538 090 **** Turkcell tarifeli hattın 1gb internet kotası aşımında internet kullanımı kapatmak için 2 defa müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmede kota aşımında internetin kapatılması yönünde talebimin işleme alınmasını talep ettiğim halde görüşmelerin müşteri memnuniyeti adı altında kayıt edildiği bir sistemde mağdur edilmiş iki defa kapatma talimatı vermeme rağmen kota aşımında internetim kapatılmadığı halde kota aşım bilgisi de verilmemiştir ve yüksek fiyatla faturalandırılmıştır.

Emre 106 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizi 22.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön