Turkcell Kota Aşımı Ve Uygulamaları!

Baris B. |

Turkcell‬'de internet paketinizi aşarsanız her 100 MB için 5 lira alıyorlar. Bir haftalık 1 GB paket alırsanız ek olarak 9 lira istiyorlar. Yok ben ek paket de istemiyorum normal paketimin kotayı aşmasını da istemiyorum deyip, paket aşımını durdurmak isterseniz bunun için de her ay 3 lira istiyorlar! "Öyle olmasa böyle biz sizden bu parayı alırız" diyorlar kısaca. Üstelik paket işlemleri konusunda doğru düzgün bilgilendirme yapmıyorlar. Örneğin "kota aşımı istemiyorsanız aylık 3 TL bedel ödemelisiniz" şeklinde en ufak bir bilgilendirme yapılmadı.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Aşımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mart
  10:58

  Müşterimizi 30.03.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Baris B.
  28 Mart
  22:51

  Müşteri hizmetlerinizle konuştuk zaten...netice önemli olan. Paket aşımı durdurma işlemine ücret talep eden tek firmasınız...

 • 28 Mart
  10:36

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.