05 Aralık 2014

Turkcell Kota 1 Haftada Bitiyor.

5gb kullanım hakkım olan internetim 1 haftada eriyip bitiyor. Ne bir video, ne de bir fotoğraf bakamıyorum. Önceden kota tüketmeyen oyunları açmaya korkuyorum. Kısaca interneti özgürce kullanamıyorum! Sözleşme süresi biter bitmez iptal ettireceğim! İsterseniz aynı paraya 10gb verin ama bu sefer kandıramayacaksınız!

Gülsüm 104 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 05.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön