31 Ocak 2014

Turkcell Konulma Hakkımı Kullandırmıyor.

Turkcell Facebook sayfasındaki (https://www.facebook.com/Turkcell?fref=ts) hesabım uygulamasına girdikten sonra ilk aramada 10 dk. ücretsiz konuşma hakkımı kullanamıyorum. Detayda arkadaş listenizin yanındaki ara simgesini kullanarak arama yapabilirsiniz diyor ama arkadaş listemdeki arkadaşlarımın isimlerinin yanında yalnızca davet etme seçeneği var. Davet ettiğim ve karşı taraf kabul ettiği halde yine de arama yapılmıyor. Zaten Turkcell tıkla konuş uygulamasına direk girdiğimdeyse uygulama bir türlü açılmıyor ve sayfa sürekli olarak yüklenmeye devam ediyor. Bu durumu müşteri hizmetlerine defalarca dile getirmeme rağmen çözüm maksatlı hiçbir girişimde bulunulmadı. Anca insanları yanıltıyorsunuz.

Kübra 111 Okunma

Cevaplar

  • Kübra08 Şubat 2014

    evet, sabahın bir köründe arandım. adam gibi bilgi vermek isteseniz makul saatlerde ararsınız. kaldı ki, sorunuma yönelik bir çözüm buldunuz mu da arıyorsunuz? yoksa yine daha önce yapıldığı gibi telefonumdan facebook uygulamasını silip tekrar yüklemem gerektiği söylenecek, ben bu sorunu telefondan girdiğimde değil bilgisayar üzerinden girerken yaşadığımı anlatmak için çabalayacağım ve sizin kafası hiçbir şeye basmayan müşteri temsilcisi diye koyduğunuz insanlar da sorunuma çözüm bulamadıkları gibi sorunumu anlamamış bile olarak telefonu kapatacaklar mı? bence ikincisi. mail adresime dediğiniz şekilde mail atıyorsunuz, size gönderdiğim maile günlerdir cevap vermiyorsunuz ama. kimseyi kandırmayın

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizi 06.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön