18 Şubat 2015

Turkcell Kontrol Dışı Fatura!

Ocak faturama yansıyan bilgim dışında olan ve mevcut paket dışı olarak 56 TL ekstra fatura yansımıştır. Turkcelli aradığımda ilgilerinin olmadığını belirttiler Videospor servisi üyeliği için kesildiğini söylediler. Oysa böyle bir aboneliğim yok.

Turkcell' in bu konuda beni uyarmaması artı böyle bir fatura onayı için talimat vermediğim ve bu aboneliğe onay vermediğim halde faturama yansıtmasını kabul etmiyorum. Mağduriyetimin giderilmesi için Turkcell'in faturama yansıttığı 56 TL'nin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Nesli 1.119 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Şubat 2015

    Müşterimiz ile 20.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön