01 Haziran 2015

Turkcell Kontratta Yapılan Hata!

2014 Ekim ayında 6 GB Vinn Wi-Fi 1 yıllık anlaşma karşılığın da 41 TL'ye aldım. Bana turbo hız olacak şöyle iyi böyle iyi diye reklam yapıldı ama hızı söylenen gibi olmadı. Hadi bunu da geçtim dün aradım Wi-Fi'de sorun var diye kotamın dolduğunu söylediler onu da anladım benim 1 yıllık yaptığım kontratı nereden nasıl değiştirdiler. Anlamadım 2 yıl yapılmış dün o kadar anlatmam rağmen müşteri temsilcisi yapacağımız bir şey yok dedi. Böyle bir şey olabilir mi?

Mustafa 448 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa03 Ekim 2015

    Sözleşmemi talep ettim gönderildi imzalar benim değil benim işlemi yapan bayi sahibiyle görüştüm imza benim değil dedim olabilir dedi nasıl böyle bir şey olur dedim bana imzayı kendilerinin attıgını söyledi şikayet edeceğim dedim eline bişey geçmez dedi tekrar müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım imzalı bir dilekçe ve kimlik fotokopimi meyil yoluyla gönderin dendi 1hafta olmasına rağmen hala bana bir cevap gelmedi bu ay sözleşmemin 1. yılı doldu neden hala iptal edilmiyo bu işten vaz gecerim zannetmesinler olmicekse tüketici mahkemesine vereceğim

  • Turkcell Temsilcisi02 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 02.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimizin sözleşmesi tarafına gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön