06 Ocak

Turkcell Kontratlı Satılan Vestel Venüs Telefon.

Turkcell Müşteri Hizmetleri bir gün arayıp Vestel Venüs telefonlarında kampanya olduğunu ve faturama 30 lira eklenerek 3 yıl kontratla alabileceğimi söylediler. İlgili teklif makul gelmesine karşın bir araştırıp sonra size döneyim dediğimde, " maalesef şimdi kabul etmezseniz bir daha kullanamazsınız" dediler. Normalde yapmama rağmen araştırmadan tamam olur dedim. Normalde 600 lira olan telefonu bu şekilde bana 1.080.-TL'ye satmış oldular. Ama gelen telefonda 15 yıl önceki telefonlarda bile olan bir özellik yok. Çalınca duyamıyoruz. Bu nedenle servise yolladık, bir problem olmadığını söyleyip geri yolladılar. Her Turkcell'i aradığımda ilgili durumun hatla ilgili olmadıkça şikayet kaydı açamayacaklarını söyleyip ilgilenmediler. Hattımı kapatmak istediğim takdirde de kullanamadığım cihaz dolayısıyla 950.-TL'den fazla fatura çıkarttılar. Çok basit bir şey istiyoruz, telefonu iade alsınlar.

Nurdan Y. 385 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi06 Ocak

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi06 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön