21 Ekim 2016

Turkcell Kontratlı Cihazın Ayıplı Çıkması!

Turkcell'den kontratlı olarak almış olduğum iPhone 7 plus cihazının 5. gününde kamerası siyah ekran vermeye başladı. 532 ile görüştüm ancak 5 gün sonra yardımcı olabileceklerini garantiye götürebileceklerini söylediler. Telefonumu Apple Store'a götürdüm. Yapılan testler sonrası telefondaki arka kameranın donanımsal olarak bozuk olduğunu söylediler. Kameranın değişmesi gerektiği belirtildi. Telefonu Turkcell'den aldığım için de cihaz değişikliği yapamayacakları söylendi.

İade işlemini Turkcell'den yapmam gerektiğini ilettiler. Tekrar Turkcelli aradım. Konuyu anlattım cihazın kesinlikle değiştirilme gibi bir şeyin söz konusu olmadığı ancak garantiye götürülüp tamir edilebileceği belirtildi. 5 günlük telefonumun tamir olmasını istemiyorum haklı bir şekilde. Bu konu da Turkcell herhangi bir şekilde yardımcı olmamıştır ve ayıplı mal sattığı için Turkcell'den şikayetçiyim.

Mert 221 Okunma

Cevaplar

  • Mert 21 Ekim 2016

    Telefonum online Turkcell mağazasından aldığım için gerekli görüşmeleri herhangi bir mağaza değil 532 numarası aranarak müşteri hizmetleriyle görüşülmesi gerektiği belirtilmiştir.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön