14 Ekim 2015

Turkcell Kontratlı Cihaz Alımı!

Anlayamadığım bir nokta var x operatörler müşteri kazanmak için elinden geleni yaparken Turkcell'in elindeki müşteri için dahi hiçbir şey yapmıyor olması. Turkcell'de bulunduğum süre zarfında hiçbir faturamı gecikmeli ödememişimdir ve yine bu cihaz alımı yüzünden vakti zamanında operatörümü A** olarak değişmiştim. Daha sonra yeterlilik görmediğim için yaklaşık 2-3 ay önce Turkcell Platinium olarak Turkcell'e geri döndüm amma ve lakin gel görelim yine bu limit puan durumları cihaz alamama ile karşı karşıyayım. Diğer operatörler yeni müşterilerine dahi direk cihaz verebilirken sorgusuz sualsiz, ben Turkcell Platinium müşterisi olarak neden cihaz alamıyorum?

Emre 58 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 14.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihaz kampanyası katılım kriterleri hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Emre 14 Ekim 2015

    Benim daha evvel aynı durum bir tanıdığımın başına geldi ve üst birimlere aktarılıp cihaz verilmesi konusunda onay beklendiği belirtildi. Şimdi beni arayacak olan arkadaşınız çözüm odaklı arasın ben o cihazı öyle ya da böyle yarın alacağım ama Turkcell'de olup ama x operatöre geçip...

  • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön