Turkcell Kontratım Bitmesine Rağmen Fatura Yansıtılması.

Hamdi G. |

20 eylülde kullandığım 5 gb'lık Turkcell vınn kontratı bitti. 21 eylülde müşteri hizmetlerini yenileme yapmak için aradığımda geç kaldığımı ve şu an 4 gb2 lık bir tarifenin hattıma tanımlandığını ve bu tarifenin ücreti ödenmeden yeni kampanyalardan faydalanamayacağı mı söylediler.

Benden habersiz böyle bir tarifenin hattıma tanımlanmasını haksız buluyorum. Şimdi sözleşmeyi okudum ve sözleşmede böyle bir ifadenin geçtiğini göremedim. Konuyla ilgili şikayetimi tüketici hakem heyetine ileteceğim. Ayrıca 20 eylülden sonra müşteri hizmetlerini aramamı da yine bulunduğum yerdeki bir Turkcell bayi söyledi.

Etiketler :

Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Ekim
  17:38

  Müşterimiz ile 01.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize internet paketi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 22 Eylül
  12:20

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.