Turkcell Kontrat Yenilerken Sorun Çıkardı!

Selma A. |

Mevcuttaki kontratlı paketim 11 Mart tarihinde sona erecek ve ben farklı bir kontratlı bir paket satın almak istiyorum. Fatura kesim tarihim 10 Mart olduğu için şu an farklı bir kontratlı paket talebim alınıp yenileme tarihinde devreye sokulamıyormuş. Neymiş, 1 ay mevcuttaki paketimi indirimsiz kullanacakmışım, sonra istersem talepte bulunabilirmişim.

Turkcell 1 gün için kullanmak istemediğim bir paketi bana dayatma ile kullandırmaya çalışıyor. Ayrıca mevcuttaki kontratımı 1 gün sonra başlatın şeklinde bir talebim olduğunu sanmıyorum. 2001 yılından beri Turkcell kullanıcısıyım ve kurum bağlılığı olan bir müşteriydim fakat karşılaştığım bu durumla memnuniyetsizliğim arttı.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  13:39

  Müşterimiz ile 27.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Yıllık Abonelik Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 27 Şubat
  13:27

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.