27 Şubat 2014

Turkcell Kontrat Yenilerken Sorun Çıkardı!

Mevcuttaki kontratlı paketim 11 Mart tarihinde sona erecek ve ben farklı bir kontratlı bir paket satın almak istiyorum. Fatura kesim tarihim 10 Mart olduğu için şu an farklı bir kontratlı paket talebim alınıp yenileme tarihinde devreye sokulamıyormuş. Neymiş, 1 ay mevcuttaki paketimi indirimsiz kullanacakmışım, sonra istersem talepte bulunabilirmişim.

Turkcell 1 gün için kullanmak istemediğim bir paketi bana dayatma ile kullandırmaya çalışıyor. Ayrıca mevcuttaki kontratımı 1 gün sonra başlatın şeklinde bir talebim olduğunu sanmıyorum. 2001 yılından beri Turkcell kullanıcısıyım ve kurum bağlılığı olan bir müşteriydim fakat karşılaştığım bu durumla memnuniyetsizliğim arttı.

Selma 52 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 27.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yıllık Abonelik Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön