11 Nisan 2014

Turkcell Kontra Adı Altında Üyelik Yapıldı!

Turkcell kullanıcısıyım. Şubat ve Mart ayı döneminde yetişkin ve hot girls adı altında bir siteye üye olduğum tarafımdan fark edilmiştir.

Turkcell müşteri hizmetleri beni, üyeliğimi iptal etmem için bir numaraya yönlendirdi. Telefondan mesaj yoluyla ilgili üyeliği iptal ettirdim. Bu işlemin haksız yere yapıldığını internet ortamında gezinirken birden ekrana gelen spam görüntülerin kullanıcıyı yanılttığını haksız kazanç sağladıklarını düşünmekteyim.

Bu konu tarafımca haksızlık olarak tanımlanmaktadır.Bu tarz işlemlerin her kullanıcı için bir daha olmaması gerekmektedir. Ve bu 39.16 TL faturamdan tahsil edilen tutarın tarafıma iadesini rica ediyorum. Ayrıca bu hat devlet üzerine kayıtlıdır.

Mehmet İ. 151 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi16 Nisan 2014

    Müşterimiz ile 14.04.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi11 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön