Turkcell Kontra 6955 Adına Ücret Kesti!

Mücahit H. |

Turkcell abonesiyim. Mart ayı döneminde ateşli saatler ve hot girls adı altında bir siteye üye olduğumu gelen mesaj sonrası kesilen 14 tl'lik ücretle fark ettim. Üyeliğimi o an iptal etmeme rağmen ertesi hafta yine gelen mesajla 14 tl daha kesildiğini öğrendim.Üyelik için hiçbir talepte bulunmamama ve hiçbir kullanım yapmamış olmama rağmen yapılan bu işlemin haksız olduğunu düşünüyorum.

İnternet ortamında gezinirken birden ekrana gelen spam görüntülerin kullanıcıyı yanılttığını haksız kazanç sağladıklarını düşünmekteyim. Bu tarz işlemlerin her kullanıcı için bir daha olmaması gerekmektedir. Ve bu 28 TL faturamdan tahsil edilen tutarın tarafıma iadesini rica ediyorum.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  14:36

  Müşterimizi 09.04.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 09 Nisan
  09:44

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.