25 Ocak 2014

Turkcell Kontörlü Hattan Faturalıya Geçemiyorum!

Hazır kartlı hattı faturalıya çevirme talebiyle Turkcell müşteri hizmetleriyle görüştüm.Tarife seçimi sonrası işlem kayıtları yapıldığı bilgisi tarafıma iletildi.Bir yıllık taahhüt bildireceğim için gece saat 12'ye aranacağım onay alınacağı ve hattın faturalıya çevrileceği bildirildi.

Günlerdir görüşmediğim müşteri temsilcisi kalmamasına rağmen çözüm olmadığı gibi uzun süren telefon görüşmeleri sonrası tüm temsilciler yoğunluktan sorun yaşanmış olduğunu ve hemen aranacağımı söyleyerek oyaladılar.

Nedir yani tüm Türkiye hazır karttan faturalıya mı dönmeye uğraşıyor? Pazartesi günü yıllardır kullandığımız 4 adet Gold paketli faturalı hattını diğer operatörlerden birine çevirip kurtulmayı planlıyorum.

Yeliz 61 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön