06 Eylül 2013

Turkcell Kontörlü Hattan 17 TL Toplu Telsiz Vergisi Aldı!

Ayın 1'inde Nar kampanyasından yararlanmak için 30 TL yükleme yaptım. Ayın 5'i olduğunda telefonum kontör olmadığı için aramalara kapandı. Bende gidip 25 TL daha yükledim. Ayın 6'sında online işlemlerden hattımı kontrol ettiğimde -7 TL bakiyem olduğunu, Fayda Bende Ayda 1000 SMS, Her yöne Aylık 100 ve Süper Tarife 3dk 0. 65 TL - 300 DK paket gibi paketlerin tanımlandığını ve 17 TL telsiz ücretinin kesildiğini gördüm.

Nar paketime ne oldu neden tanımlanmadı? Bunun bilgisiyse yoktu. Yetkiliyle yaptığım chat görüşmesinde ücretin toplu alındığı söylendi. Kontörlü hatta toplu kesinti mi olur Allah aşkına? Ben TL yüklediğimi sanırken vergi ödemişim. Nar paketine geçemeyip TL olarak zarara uğramışım. Turkcell'den şikayetçiyim.

Ulaş 109 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizi 13.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön