24 Nisan 2013

Turkcell Kontörlü Hatta Geçiş Süreci!

Şubat ayında ben 2 hattımı faturalıya çevirdim. Tam 1 ay sonra 26 martta hattı kontörlüye çevirmek istedim fakat kullanmadan faturanın tümü yansıyacağını belirttiler. Tamam 1 ay daha dursun dedik. yarın fatura kesim tarihi. ben de bugün gidip iptal ettirmek istediğimi söyledim. bu sefer 48 saat içinde açılacak. yarına denk gelirse yeni bir fatura eklenecek dediler. Nasıl bu ciddiyet bu ya! Ben faturalıya geçerken 10 dk içinde hattım faturalı oldu ama 10 saat içinde faturalı hattım kontörlü olmuyor. Bugün içinde faturalı hattımın kontörlüye dönmesini talep eder, bu firmanın gerekeni yapmasını talep ederim.

Eda 4.748 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Eda25 Nisan 2013

    MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM. YARIN FATURAM KESİLECEK. KESİLMEDEN BUGÜN KONTORLÜ HATTA GEÇİRİN DEDİM. GEREKLİ BAŞVURULARI YAPTIM DEDİM. ALAY EDER GİBİ KONUŞUP AÇILMAZ BUGÜN DE YARIN DA AÇMAYACAĞIZ DİYORLAR. BU NE LAKAYITLIK. NASIL MÜŞTERİLERE YARDIMCI OLMAK. SAKIN FATURALI HATTA GEÇMEYİN. GEREKLİ OLAN HER YERE BAŞVURUDA BULUNACAĞIM. YASAL OALRAK BAŞVURDUĞUM TARİHTEN İTİBAREN FATURA KESİLİR VE O GÜNDEN İTİBAREN KONTÖRLÜ OALRAK GEÇİLİR. FATURALI HATTA GEÇMEK 2 DK YI ALMIYOR AMA KONTÖRLÜYE GEÇMEK 48 SAAT. BU DOLANDIRICILIK. TÜKETİCİ HAKLARINA, HAKEM HEYETİNE BAŞVURUDA , ŞİKAYETTE BULUNACAĞIM BUGÜN İÇİNDE KONTÖRLÜ HATTA GEÇİLMEZSE. GERİ DÖNÜŞ DAHİ YAPILMADI.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön