01 Şubat 2016

Turkcell Kontörlü Hat Kapanması!

Hattım kontör yüklemediğim için kapanmış hattımı yeniden almak istediğim de ise benden 65 TL para ödemem gerektiği söylendi. O zaman neden yeniden Turkcell almak için 65 TL ödeyeyim ki. Ayrıca çağrı merkezi bana güvenlik sorusu olarak sorduğu soru en son kaç para yüklediniz? Hangi tarifedesiniz? Bu sorulara cevaba veremeyince güvenlik duvarını geçemiyor muşum?

Ercan 31 Okunma

Cevaplar

  • Ercan 06 Şubat 2016

    Evet müşteri hizmetleri aradı. Ama şikayet var com'a yazı yazmadan önceki müşteri temsilcisinin vermiş olduğu bilgilerin aynısını tekrarladı. Çözüm sıfır. Müşteri temsilcisi beni aradığı zaman sorunumu çözmeliydi. Aynı bilgileri vermek çözümse Turkcell'i müşteri memnuniyeti açısından kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.

  • Turkcell Temsilcisi04 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 04.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimize Geri Verme hakkında bilgi verildi. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön